Biuro zawodów Garmin Ultra Race Myślenice

W zawodach Garmin Ultra Race Myślenice nie będzie klasycznego Biura Zawodów, w którym będzie można odebrać pakiet, czy zapisać się na zawody. Rejestracja przeprowadzona będzie przez system startlist.pl, a przygotowane pakiety startowe będą do pobrania przez zawodników w strefie pakietów.

Pakiet startowy odebrać można wyłącznie osobiście po wejściu do strefy pakietów w godzinach wskazanych w regulaminie. Będzie on znajdował się przy stanowisku z numerem startowym zawodnika. 
Przed wejściem do strefy pakietów zawodnik ma obowiązek przedstawić swój dowód tożsamości ze zdjęciem oraz podpisaną kartę zawodnika wraz z oświadczeniem o starcie z własnej woli. Kartę zawodnika będzie można pobrać pięć dni przed zawodami po zalogowaniu się na swoje konto w systemie zapisów na www.startlist.pl w zakładce „MÓJ PROFIL”. 
Zawodnik bez wydrukowanej karty zawodnika nie będzie dopuszczony do startu.

Osoby niepełnoletnie mają obowiązek przedłożyć podpisaną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w Garmin Ultra Race Myślenice.

ZGODA RODZICÓW – POBIERZ TUTAJ

W godzinach wydawania pakietów startowych, czynny będzie punkt informacyjny usytuowany w okolicach strefy pakietów, przy ulicy Parkowej w Myślenicach (Plaża trawiasta Zarabie).

(c) 2014-2021 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl